تاریخ انتشار بازی Horizon Zero Dawn

Horizon Zero Dawn

Horizon Zero Dawn

Horizon Zero Dawn یکی از مورد انتظارترین بازی‌های پلی‌استیشن ۴ که نگاه‌های بسیار را به خود جلب کرده بود، طبق قانون نانوشته‌ی تاخیرها به سال ۲۰۱۷ موکول شد. اما خبر خوب این است که تریلر جدید بازی بهترین تریلر آن تا به امروز است.

با Horizon Zero Dawn همراه مگناویس باشید.

استودیو گوریلا گیمز (Guerrilla Games) را همه با سری عالی Killzone می‌شناسند، اما آن‌ها تصمیم گرفتند سبک دیگری را امتحان کنند و بازی بزرگی بعدیشان را در سبک اکشن نقش‌آفرینی بسازند. از زمانی که Horizon Zero Dawn معرفی شد، گیمرهای بسیاری امید به بازی بستند و با نمایش‌های چشم‌گیری که در رویدادهای مختلف داشت، نشان داد که می‌تواند یک مجموعه‌ی جدید در سری بازی‌های پلی‌استیشن باشد.

Horizon Zero Dawn

اما به رسم همه‌ی بازی مورد انتظار، Horizon Zero Dawn هم با تمام وعده‌های سونی تأخیر و از لیست بازی‌های ۲۰۱۶ خط خورد. تاریخ انتشار جدید بازی، ۲۸ فوریه ۲۰۱۷ (۱۰ اسفند ۹۵) تعیین شده است. به گفته‌ی استودیوی گوریلا گیمز، آن‌ها برای رسیدن به ویژگ‌های بصری و کیفیت گیم‌پلی مورد نظر خود مجبور شدند انتشار بازی را عقب بیاندازند. زمان اضافه به سازندگان اجازه می‌دهد تا به طور کامل اهداف جاه‌طلبانه‌ی خود را در بازی نهایی پیاده‌سازی کنند.

Horizon Zero Dawn

در کنار اعلام این خبر، استودیو گوریلا گیمز در وبلاگ رسمی پلی‌استیشن یک تریلر جدید از بازی هم منتشر کرد که اطلاعات جدید و البته بسیار جذابی از داستان بازی و به خصوص اِیلوی (Aloy) شخصیت اصلی آن، در اختیار می‌گذارد. در کنار این تریلر احتمال باید منتظر نمایش گیم‌پلی جدیدی از بازی در کنفرانس E3 2016 سونی باشیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

Magnavis