نحوه ریست فکتوری کردن هندزفری بلوتوث جبرا Wave

جبرا Wave

تاکنون ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که هندز فری بلوتوث جبرا Wave شما در pair کردن گوشی تلفن همراهتان به مشکل خورده و یا حتی گوشی تلفن همراهتان قادر به دیدن کانکشن بلوتوث جبرا ویو نباشد. بهترین و سریعترین راه برای حل اینگونه مشکلات ریست فکتوری یا بازگرداندن وضعیت هندزفری به حالت کارخانه ای می باشد.

برای یادگیری نحوه ریست فکتوری کردن هندزفری بلوتوث جبرا Wave همراه مگناویس باشید.

برای ریست کردن جبرا Wave کافیست هندزفری را روشن کرده، دکمه کم کردن صدا را همزمان همراه با دکمه قطع و برقراری ارتباط فشار داده و منتظر بمانید تا چراغ آبی رنگ دستگاه شروع به چشمک زدن کند. پس از پنح ثانیه می توانید دکمه ها را رها کرده، سپس اقدام به خاموش و روشن کردن هندزفری نمائید. پس از روشن شدن، دستگاه شما به حالت کارخانه ای برگشته و شما می توانید اقدام به Pair کردن گوشی خود نمائید.

wave-pairing

5 دیدگاه

  1. مرسي از راهنماييتون

  2. درود و سپاس از محبتتون واقعا مشکلمرو حل کردین چون گوشیم ریست شده بود دوباره نمیشناخت بلوتوث رو سپاس بی کران هم میهن عزیزم .

  3. سلام. هندزفری من به جای اینکه همون زنگ خور گوشی را در هنگام تماس پخش کند شماره را میخونه. چکارش کنم که در هنگام تماس زنگ بزنه.

  4. سلام چطوری میشه اهنگ هارا مرتب عقبو جلو کرد یک بار که دکمه عقب یا جلورو میزنم اتفاقی اهنگ پخش میکنه پشت سر هم نمیره چجوری میشه درستش کرد ؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

Magnavis