آنا قهرمان جدید بازی Overwatch برای رایانه‌های شخصی

آنا قهرمان جدید بازی Overwatch

آنا قهرمان جدید بازی Overwatch

امروز یک بروزرسانی برای بازی Overwatch عرضه شده است که طی آن یک سری تغییرات در بازی انجام شده همچنین شخصیت آنا قهرمان جدید بازی نیز در اختیار کاربران رایانه‌های شخصی قرار داده شده است.

با مگناویس همراه باشید.

مدتی پیش بلیزارد، استودیو سازنده Overwatch، از قهرمان جدید این بازی رونمایی کرد. حال طی یک بروزرسانی که امروز برای بازی عرضه شده، آنا قهرمان جدید این بازی که کلاس پشتیبان است برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته است. همچنین این بروزرسانی یک سری از باگ‌های بازی را برطرف کرده و تعادل بیشتری بوجود آورده است. در ابتدا آنا پس از رونمایی در نسخه آزمایشی اورواچ در دسترس قرار گرفته بود.

آنا قهرمان جدید بازی Overwatch

همچنین بلیزارد در جزئیات بروزرسانی ۱۱.۰.۲ اعلام کرده بود که دو قهرمان D.Va و Zenyatta با تغییراتی روبرو خواهند شد. از طرفی در ادامه این خبر آمده بود که این بروزرسانی برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نیز منتشر می‌شود ولی متاسفانه تاریخ دقیقی برای این بروزرسانی اعلام نشده است.

آنا که در اصل مادر Pharah است در کلاس پشتیبان به عنوان یک تک تیرانداز قرار دارد. وی هم می‌تواند هم تیم‌های خود را Heal کند و هم با اسلحه اسنایپ خود دشمنان را هدف قرار دهد. از گجت‌های آنا می‌توان به یک بمب و دارت اشاره کرد. از طریق بمب خود قادر به Heal کردن و آسیب رساندن به دشمنان است. البته این بمب محدوده کمی را تحت الشعاع قرار می‌دهد. آنا از طریق دارتی که در اختیار دارد دشمنان را برای چند ثانیه بیهوش می‌کند. همچنین قابلیت ویژه آنا به وی اجازه می‌دهد تا یک دارد را به یکی از هم‌تیمی‌های خود پرتاب کند. با این کار هم‌تیمی مورد نظر برای مدتی از سرعت حرکت بالا، قدرت آسیب رسانی و تدافعی بیشتر بهره می‌برد.

آنا قهرمان جدید بازی Overwatch

در ادامه ویدیو تریلر و گیم پلی این شخصیت به همراه داستان زندگیش را به تماشا خواهیم نشست. با مگناویس همراه باشید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

Magnavis